Türkiye Cumhuriyeti

Houston Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Houston Rockets Oyuncusu Ömer Aşık’la Maç Sonrası Buluşma Gecesi Hakkında Duyuru , 04.01.2013


Değerli Vatandaşlarımız,

“Türk Amerikan İş Derneği (Turkish American Association for Business-TAAB)” isimli derneğimizin Başkonsolosluğumuzla işbirliği halinde, Houston Rockets basketbol takımında oynayan NBA’deki başarılı temsilcilerimizden Ömer Aşık’la 26 Ocak 2013 Cumartesi akşamı saat 19:00’da oynanacak Houston Rockets-Brooklyn Nets maçı sonrasında düzenleyeceği buluşma gecesine (Meet and Greet with Rockets’ Center Omer Asik) ilişkin duyurunun örneği aşağıda sunulmaktadır.  

Sözkonusu etkinlik Türk ve yabancı “biletli” tüm dostlarımıza açık olup, indirimli biletlere aşağıdaki özel web-linkten ulaşmak mümkündür: http://tinyurl.com/d7csrhr, Promotion code: Asik 

Biletlerin bu linkten alınması sonrasında özel geçiş kartları (special pass) otomatik olarak gönderilecektir. Maç için bize ayrılmış özel bir bölge olmayıp, bütçeye göre istenen yerden koltukları seçmek mümkündür. Bu konularda Başkonsolosluğumuz ve/veya TAAB ile ilave temasa gerek bulunmamaktadır. Diğer ayrıntılar için lütfen ekteki duyuruya bakınız. 

Houston’da ilk kez gerçekleştirilecek sözkonusu etkinliğe geniş katılım sağlanması, Milli Basketbolcumuz Ömer Aşık’a Türk toplumu olarak güçlü şekilde “hoş geldin” diyebilmek ve milli oyuncumuza desteğimizi gösterebilmek bakımından şükranla karşılanacaktır.
 
Saygı ile duyurulur.

İlgili Dosyalar :

- Omer Asik'la Bulusma Gecesi